Program a harmonogram akce

Informace níže uvedené jsou platné pro ročník 2017, informace pro ročník 2018 ještě nebyly zveřejněny.Moravian Homebrewers Meeting 2017 začíná oficiálně 4. listopadu 2017 ve 11:00 hodin aby měli i přespolní dostatek času se do moravské metropole dopravit a hlavně se po skončení přepravit zpět.

K dispozici budou i sklenice pro ochutnávání vzorků. Na místě existuje i možnost si umýt vlastní sklo, můžete si tedy přinést i svou sklenici či krígl.

Akce je volně přístupná, tedy i pokud nejste domácí vařiči piva, můžete se zastavit ochutnat domácí pivo či podiskutovat o možnostech jeho výroby.

Harmonogram akce

  • 11:00 začátek příjmu vzorků do degustační soutěže (věnujte prosím pozornost pravidlům pro jednotlivé kategorie)
  • 12:30 ukončení příjmu vzorků
  • 13:00-17:30 degustace dodaných vzorků komisí
  • 18:00 vyhlášení výsledků degustační soutěže a předání cen
  • 21:00 oficiální zakončení akce

Vzorky dodané po ukončení příjmu vzorků (v den konání 12:30) nebudou do soutěže připuštěny! Dodejte proto prosím své pivo včas a nezapomeňte jej dopředu přihlásit pomoci online formuláře.

Pozor! Příjem vzorků a degustace probíhá mimo místo konání. Vzorky piva odevzdejte v pivovaru Lucky Bastard na Kotlářské 51a, 602 00 Brno (5 minut chůze od místa konání).

Akce je koncipována odlišným způsobem než například Kostelecké chmelovárek, jde víceméně o setkání domovarníků, kde si lidé navzájem ochutnají své pivo (dovezte zásoby!) a budou mít možnost se najíst (akce se koná v restauraci) či ochutnat na čepu.

Čepované pivo bude dle aktuální nabídky podniku (cca 6 různých piv z českých minipivovarů). Z právních důvodů nelze na místě nabízet čepované domácí pivo, můžete však libovolně konzumovat domácí pivo lahvové. Od roku 2016 je degustace přesunuta mimo místo konání pro zajištění klidu degustátorům a optimálních podmínek uskladnění piva.