Program a harmonogram akce

Moravian Homebrewers Meeting 2021 začíná oficiálně v 10:00, aby měli i přespolní dostatek času se do moravské metropole dopravit a hlavně se po skončení přepravit zpět.

Pozor! Degustační soutěž, přejímka vzorků a vyhlášení se koná jinde než ožerte-se-se-svými-kamarády-z-domácího-piva. Veřejná část je U Dřeváka Beer & Grill, Dřevařská 806/22, zatímco soutěžní aktivity probíhají v pivovaru Kos (bývalý Lucky Bastard) na Kotlářské 51a.

Veřejná (nesoutěžní) část akce je volně přístupná, tedy i pokud nejste domácí vařiči piva, můžete se zastavit ochutnat domácí pivo či podiskutovat o možnostech jeho výroby. Berte prosím na vědomí, že veřejná část není ze strany pořadatelů ani restaurace nijak organizována a to, zda a co budete moci ochutnat je čistě na vůli soutěžících, kteří na veřejnou část dorazí.

Harmonogram akce na Kotlářské 51a

  • 10:00 začátek příjmu vzorků do degustační soutěže (věnujte prosím pozornost pravidlům pro jednotlivé kategorie)
  • 12:00 ukončení příjmu vzorků
  • 12:30-17:30 degustace dodaných vzorků komisí
  • 18:00 vyhlášení výsledků degustační soutěže a předání cen na rampě pivovaru Kos.
  • 21:00 oficiální zakončení akce

Vzorky dodané po ukončení příjmu vzorků (v den konání 12:00) nebudou do soutěže připuštěny! Dodejte proto prosím své pivo včas a nezapomeňte jej dopředu přihlásit online (bude upřesněno).

Příjem vzorků, degustace a vyhlášení probíhá na Kotlářské 51a. Veřejná část se koná na Dřevařské 22 (U Dřeváka).

Z právních důvodů nelze na místě nabízet čepované domácí pivo, můžete však libovolně konzumovat domácí pivo lahvové. Budeme rádi, když hospodu podpoříte konzumací komerčního piva nebo si zde dáte nějaké jídlo. I díky vaší útratě může akce na místě fungovat a můžete zde pivo ochutnávat.

Doporučujeme si U Dřeváka udělat rezervaci, pokud chcete mít jisté místo k sezení. Bývá tam hodně narváno 🙂 Jo a otevřeno je od 11:00.