Program a harmonogram akce

Moravian Homebrewers Meeting 2019 začíná oficiálně 16. listopadu 2019 v 10:00 hodin aby měli i přespolní dostatek času se do moravské metropole dopravit a hlavně se po skončení přepravit zpět.

K dispozici budou i sklenice pro ochutnávání vzorků. Na místě existuje i možnost si umýt vlastní sklo, můžete si tedy přinést i svou sklenici či krígl.

Akce je volně přístupná, tedy i pokud nejste domácí vařiči piva, můžete se zastavit ochutnat domácí pivo či podiskutovat o možnostech jeho výroby.

Harmonogram akce

  • 10:00 začátek příjmu vzorků do degustační soutěže (věnujte prosím pozornost pravidlům pro jednotlivé kategorie)
  • 12:00 ukončení příjmu vzorků
  • 12:30-17:30 degustace dodaných vzorků komisí
  • 18:00 vyhlášení výsledků degustační soutěže a předání cen
  • 21:00 oficiální zakončení akce

Vzorky dodané po ukončení příjmu vzorků (v den konání 12:00) nebudou do soutěže připuštěny! Dodejte proto prosím své pivo včas a nezapomeňte jej dopředu přihlásit online (bude upřesněno).

Příjem vzorků a degustace probíhá v místě konání. Vzorky piva odevzdejte přímo v restauraci (v prvním patře, po schodech nahoru), kde se akce koná.

Akce je koncipována odlišným způsobem než například Kostelecké chmelovárek, jde víceméně o setkání domovarníků, kde si lidé navzájem ochutnají své pivo (dovezte zásoby!) a budou mít možnost se najíst (akce se koná v restauraci) či ochutnat na čepu.

Z právních důvodů nelze na místě nabízet čepované domácí pivo, můžete však libovolně konzumovat domácí pivo lahvové.